Bebe Yağı
Bebe Yağı
Bebe Yağı

Bebe Yağı

Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)

Aynısefa, kayısı çekirdeği gibi yoğun besleyici sabit yağlar ile lavanta, mavi papatya ve limon kabuğu gibi hem cildin gerginliğini yatıştırıcı hem ferahlatıcı uçucu yağlardan ve e vitamininden oluşan bebek bakım yağı.

🚚 ₺200 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
🥇 TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE %2 ₺ DEĞERİNDE HEPSİMİSPUAN
:

Aynısefa, kayısı çekirdeği gibi yoğun besleyici sabit yağlar ile lavanta, mavi papatya ve limon kabuğu gibi hem cildin gerginliğini yatıştırıcı hem ferahlatıcı uçucu yağlardan ve e vitamininden oluşan bebek bakım yağı. Uçucu yağlar çok hassas oranlarda kullanıldığından bebeğinizde güvenle kullanabilirsiniz. Banyo sonrası ve uyku öncesi masaj yağı olarak bebeğinize, vücudunuzun her bölgesinde kendinize uygulayabilirsiniz.

Kullanım: Bebeğinize ve kendinize istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Direkt güneş ışığı görmeyen yerde muhafaza ediniz.

İçindekiler: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil, Citrus Limon Fruit Oil, Tocopheryl Acetate.

100ml

Arkadaşını HepsiMis'e Davet Eden Kazanıyor!