Konjac Yüz Temizleme Süngeri - Bambu Kömürlü
Konjac Yüz Temizleme Süngeri - Bambu Kömürlü
Konjac Yüz Temizleme Süngeri

Konjac Yüz Temizleme Süngeri

Fiyat : ₺48,00(KDV Dahil)

Kendiliğinden nem veren, gözenekleri temizleyen arındırıcı sünger. 

 

Konjac bitkisinden yapılan bu yüz temizleme süngerii, hem vegan oluşu hem de konjac bitkisinin faydalarını barındırması sebebiyle son yıllarda cilt temizleme rutinlerinin vazgeçilmezi olan bir ürün.

Bambu kömürlüsünden sonra şimdi doğal renklisi de mevcut. Hangisini tercih ettiğinizi sipariş notlarınızda belirtebilirsiniz. 

 

🚚 ₺200 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
🥇 TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE %2 ₺ DEĞERİNDE HEPSİMİSPUAN
:

 

Kullanım: Islatıp suyu iyice emmesini bekliyoruz. Çünkü emmeden taş gibi bir yapıda. Islanıp yumuşayınca ister tek başına yüzümüzü temizliyoruz, ister yüz temizleme jeli kullanıyoruz. Çok bastırmıyoruz. Cildimiz çok kuru ise yavaşça yere bırakıyoruz çünkü bize uygun değil :) Yağlı ciltlere matlık, normal ciltlere parlaklık veriyor. Kullandıktan sonra durulayıp kurutmamız çok mühim. Yoksa bakteri üreyebiliyor. O yüzden iyice sıkıp kapı tokmağı gibi havlu askısı bir yere asıyoruz. Sıkarken çok güç denemiyoruz ki parçalanmasın :) Normal süngerlere göre kendinden nemli ve yumuşak (suda yumuşayan) bir yapısı olduğundan daha nazik bir temizlik yapıyor. Olur da bakteri oluştuğunu düşünür isek (kötü kokarsa) bir tatlı kaşığı karbonat atılmış bir bardak suda bir saat bekletip sonra durulayıp kurumaya bırakıyoruz.

Arkadaşını HepsiMis'e Davet Eden Kazanıyor!