Palo Santo Ağaç Tütsü
Palo Santo Ağaç Tütsü
Palo Santo Ağaç Tütsü

Palo Santo Ağaç Tütsü

Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Etik tarım ürünü 30gr palo santo, mermer desenli yanma kasesi hediyeli.

🚚 ₺200 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
🥇 TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE %2 ₺ DEĞERİNDE HEPSİMİSPUAN
:

Sürdürülebilir tarımla elde edilmiş doğa ve dünya dostu Palo Santolar! 

Palo santo nedir:

Kadim zamanlarda, özellikle İnka uygarlığında ritüel ve seremonilerde kullanılmış olan palo santo, aslen bir kuru ağaç parçası olup dumanı sayesinde negatif enerjiyle savaştığına inanılırdı. Halen bulunduğunuz alanı temizlemek, negatif enerjiden korumak, rahatlamak, konsantre olmak ve kaygılardan kurtulmak için kullanılıyor. 

Kullanım:

Palo Santo’nun ucu yakılır. Alev alması bazen 45 saniyeyi bulabilir ve bu normaldir.

Yandıktan sonra 15 saniye kadar yanmaya devam etmeli. Sonra üfleyip söndürebilirsiniz. Söndükten kalan dumanını çevrenizde, evinizde gezdirebilir ya da kasesine koyup dumanının istediği gibi dağılmasına izin verebilirsiniz. Duman yaklaşık 15-30 saniye kadar tüter, bu süreyi arttırmak için arada üfleyip közü arttırabilirsiniz. Palo santo böyle yanıp yanıp sönmeli bir süreç :)

Bir Palo santo da gramajına göre yaklaşık 10-15 kere yeniden yakılabiliyor.

Tam söndüğünden emin olmadan yanabilir cisimlerin yanında bırakmayın ve nemli ortamlarda tutmayın. 

SÜRDÜRÜLEBİLİR PALO SANTO 

Etik tarım ilkeleri ile edinilmiş olan bu palo santolar, sadece kurumuş ve yere düşmüş palo santo ağaçlarının kesilmesi sonucu edinilmektedir. Yaşayan hiçbir ağaca dokunulmamaktadır.

İyice kurumuş ağaçlar ise daha doygun, daha demlenmiş bir koku ile en yüksek kalitedeki palo santoları sunmakta. Peru’daki tedarikçimiz olan oluşum, aynı zamanda her sene karlarının bir kısmını yeni palo santo ağaçları dikmeye ayırıyorlar.

- Ürünün “Serfor” sertifikası vardır, yani ürün, Peru Ulusal Orman Servisi ve Yaban Hayatı Koruma Kurumu tarafından, “Yüksek Reçine Palo Santo“ (Bursera graveolens) olarak onaylanmıştır.
- İçeriğinin %100 Palo Santo olduğunu belirten Botanik Kimlik Sertifikası ve yasadışı hiçbir içerik barındırmadığını belirten Sorumluluk Sertifikası da vardır. 

30 (-+2) gr
Gramaja göre 3 ya da 4 adet 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Arkadaşını HepsiMis'e Davet Eden Kazanıyor!