PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem
PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem

PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem 10 gr

Fiyat : ₺103,00(KDV Dahil)

Doğal içerikli highlighter olarak günlük kullanıma uygundur. Yüzde ve vücutta arzu edilen her bölgede parlaklık vermesi amacı ile kullanılabilir. 

  TESLİMAT: 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGODA
🚚  ₺400 VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE %2 ₺ DEĞERİNDE HEPSİMİSPUAN
:
Doğal içerikli highlighter olarak günlük kullanıma uygundur. Yüzde ve vücutta arzu edilen her bölgede parlaklık vermesi amacı ile kullanılabilir. Dudak için çok güzel bir parlatıcıdır, göz kapağı ve çevresi için aydınlatıcı bir krem olarak da kullanılabilir. Shea, tatlı badem yağı ve e vitamini ile yorgun ve mat cildi besleyip içeriden de parlatır.
 
Kullanım: Kuru ve temiz el ya da dudak fırçasıyla kullanılır.
 
İçindekiler: Carnauba Acid Wax, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Kaolin, Mineral Spirits, Tocopheryl Acetate, Pelargonium Graveolens Oil.
 
10 gr

Cilt Tipine Göre Ürünler

Etiketler
doğal yüz kremi, dogal yuz nemlendirici, doğal yüz nemlendirici krem, doğal nemlendirici yüz kremi, bitkisel yüz nemlendirici krem, yüz parlatıcı krem, parlatıcı yüz kremi, bitkisel krem, doğal bitkisel krem, organik krem, organik yüz kremi, yüz bakımı, PILIL, PILIL PILIL, PILIL PILIL Parlaklık, PILIL PILIL Parlaklık Veren, PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem, PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem 10, PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem 10 gr, PILIL PILIL Parlaklık Veren Krem gr, PILIL PILIL Parlaklık Veren 10, PILIL PILIL Parlaklık Veren 10 gr, PILIL PILIL Parlaklık Veren gr, PILIL PILIL Parlaklık Krem, PILIL PILIL Parlaklık Krem 10, PILIL PILIL Parlaklık Krem 10 gr, PILIL PILIL Parlaklık Krem gr, PILIL PILIL Parlaklık 10, PILIL PILIL Parlaklık 10 gr, PILIL PILIL Parlaklık gr, PILIL PILIL Veren, PILIL PILIL Veren Krem, PILIL PILIL Veren Krem 10, PILIL PILIL Veren Krem 10 gr, PILIL PILIL Veren Krem gr, PILIL PILIL Veren 10, PILIL PILIL Veren 10 gr, PILIL PILIL Veren gr, PILIL PILIL Krem, PILIL PILIL Krem 10, PILIL PILIL Krem 10 gr, PILIL PILIL Krem gr, PILIL PILIL 10, PILIL PILIL 10 gr, PILIL PILIL gr, PILIL Parlaklık, PILIL Parlaklık Veren, PILIL Parlaklık Veren Krem, PILIL Parlaklık Veren Krem 10, PILIL Parlaklık Veren Krem 10 gr, PILIL Parlaklık Veren Krem gr, PILIL Parlaklık Veren 10, PILIL Parlaklık Veren 10 gr, PILIL Parlaklık Veren gr, PILIL Parlaklık Krem, PILIL Parlaklık Krem 10, PILIL Parlaklık Krem 10 gr, PILIL Parlaklık Krem gr, PILIL Parlaklık 10, PILIL Parlaklık 10 gr, PILIL Parlaklık gr, PILIL Veren,